https://www.sexystranky.cz/spolecnice/sama-doma-ceska-studentka-12259

SAMA DOMA ČESKÁ STUDENTKA


Jsem tu nová. Česká, mladá studentka, co si potřebuje něco přivydělat ke studiu. Nabízím poctivé erotické masáže, s vyvrcholením a doteky, masáž penisu, tělo na tělo, masáž olejem i orálek bez i sex. Další služby dle domluvy. Zavolej! A nebo si udělej rezervaci na WhatsApp! Nejsem žádný erotický klub nebo podnik, jsem tu sama za sebe. Bydlím v Praze - I.P.Pavlova (Jugoslávská), ráda tě přivítám u sebe doma, v krásném a čistém bytě, s velkou postelí, kde budeme jen my dva sami. 100% reálné fotky. Exkluzivita, diskrétnost a úroveň! Zaručuji spokojenost! 2.000 Kč/60minut. Rychlovka =1500Kč. Prodej videí a foto 500Kč. Těším se! Lucka To order, write me on my phone number or call. I am czech young student, who is alone at home. real photo, privacy and exclusivity. I live in Prague, part of Náměstí Míru. I look forward to!! Klárka


Informace o dívce

Věk
23
Výška
168 cm
Váha
54 kg
Vlasy
černé
Klín
vyholený
Prsa
3

Ceník služeb

Cena za hodinu
1 500 Kč

Domluvím se


Seznam služeb


Dostupnost

Kontakt

Praha 2, Praha 2, nám. Míru
Pro zvýhodnění inzerátu odešlete zprávu SEXYTOP W424U8 na telefonní číslo 909 55 50
Služba je dostupná v síti všech operátorů, provozovatel VLTAVA LABE MEDIA a.s. Více informací na tel. 221 626 999.
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o., info@topicpress.cz. www.platmobilem.cz. Cena je 50 Kč vč. DPH za jednu odeslanou SMS.

Pochvaly klientů

Následující stránky obsahují sexuálně explicitní materiály, které by některé osoby mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let.

Chcete pokračovat?

Stisknutím tlačítka Vstoupit souhlasím.

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš erotický portál Sexystránky nepodporuje!
Pro prohlížení inzerátů a zobrazení kontaktů u inzerátů na erotickém portálu Sexystránky si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.